Coyote Ugly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coyote Ugly

Sve vezano za najbolji film na svijetu
 
Početna stranicaPočetna stranica  PortailPortail  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Dnevnici jednog pobunjenog mladića...

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
fabooo
Posjetitelj
Posjetitelj
fabooo


Broj postova : 25
Age : 33
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:00 pm

Dakle...ja...biće kojeg nikad nitko ne doživljava a kamoli da shvaća ozbiljno...Utopljen u jadima, a sudba mu je da nosi breme patnje i nezadovoljstva za cijeli svijet!!! ZATO RADO SVRAĆA U COYOTE BAR DA SI POPI NEKAJ ŽESTOKO I DA POGLEDA WILD DANCE PO STOLOVIMA.... COYOTE RULEZZZ!!!
[Vrh] Go down
Lil
Admin-Coyote
Lil


Broj postova : 209
Age : 33
Location : Krapina
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:03 pm

tužno ali neistinito
ja te ozbiljno shvaćam rođo moj
[Vrh] Go down
fabooo
Posjetitelj
Posjetitelj
fabooo


Broj postova : 25
Age : 33
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:05 pm

pa dobro...ti si među malim brojem ljudi koji me doživljava....a to je mizerno malo ljudi!!
[Vrh] Go down
Lil
Admin-Coyote
Lil


Broj postova : 209
Age : 33
Location : Krapina
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:10 pm

NISAM
tebe voli cijela krapina i okolica
[Vrh] Go down
fabooo
Posjetitelj
Posjetitelj
fabooo


Broj postova : 25
Age : 33
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:14 pm

ah...pa zakaj to onda niko ne pokazuje?? Pol njih su lažni prijatelji jer glume da su frendovi i onda zabijaju nož h ledja na najgori mogući način!!!
[Vrh] Go down
Lil
Admin-Coyote
Lil


Broj postova : 209
Age : 33
Location : Krapina
Registration date : 17.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimesri pro 19, 2007 11:17 pm

ma daj
nije sve tako sivo
ti si jako dobar
i mi to cijenimo
[Vrh] Go down
Lil Devil
Posjetitelj
Posjetitelj
Lil Devil


Broj postova : 3
Age : 33
Location : Sv. Kriz Zacretje
Registration date : 19.12.2007

Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitimečet pro 20, 2007 7:48 pm

joj fabo.... nemoj samo cvekati... Smile
[Vrh] Go down
http://lildevil7.blog.hr
Sponsored content





Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnici jednog pobunjenog mladića...   Dnevnici jednog pobunjenog mladića... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnici jednog pobunjenog mladića...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Coyote Ugly :: Članovi :: Ugly dnevnici-
Forum(o)Bir: